Yükseklik ve penis boyutu arasındaki bağlantı: efsane veya hakikat?

İlan Detayları

  • Liste: Haziran 18, 2017 08:13
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Belki de bu, penisin büyüklüğü ile ilgili en popüler efsanelerden biridir: Bir kadının göğsünün, bacaklarının ve kalçalarının şeklini tahmin ederken, giydiği kıyafetler ne olursa olsun, bir erkeğin penis boyutunu tahmin etmeniz şaşkınlık olmadan zor bir görevdir Doğrudan ve gerçek gözlem. Elbette, bazı “mutlu az sayıda” açıkça övünebilir – ancak bu nadir – elbiselerinin arkasında büyük bir şişkin organ. Bu da birçok kişinin hala penis boyutunun kulaklar veya burun büyüklüğü veya ellerin veya ayakların boyutları gibi faktörlerle ilişkili olabileceğine inanıyor olması sebebidir.

Bilimsel gerçeklere dönelim: British Journal of Urology tarafından 2002’de yapılan bir araştırmada, erkek ayağının büyüklüğü ile penis boyutu arasında herhangi bir korelasyon olmadığını ortaya koydu. Ayrıca, çalışmanın penis boyutunu belirlemek için vücut yüksekliğine odaklanmadığı doğrudur, ancak sonuç elbette ona uygulanma şansı vardır. Anlaşılmalıdır ki, penis kulak veya burun gibi bir ektür ve vücut yüksekliğinden etkilenmez. Aslında, penis vücut yüksekliğine uyan kemikler veya kaslar ile aynı kurallara uymaz ve ağırlıklarını sürdürür ve ortak duruş duruşunu korur.

Çalışma, kol ve penis arasında da bir korelasyon bulunmadığını buldu; penisin ve rahim içindeki gelişmelerin aynı genler tarafından kontrol edildiği açıkça belirtilmiş olsa bile. Çocukluk ve ergenlik dönemindeki insan vücudunun genel gelişiminin genler ve hormonlar tarafından çok sayıda kontrol edildiğini unutmayın. Ve genlerin veya hormonların iki farklı parçanın veya organın boyutunu kontrol etmesi pek olası değildir.

Bu nedenle bilim, böyle efsaneleri adaletle yapmak zorunda kalır veya onları sonsuza dek reddeder, çünkü insanlığın paylaştığı ortak fikirlerin geniş okyanusundan kaybolacaklarına dair bir işaret yoktur.

Listing ID: 38259460b8e83560

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz